Dr Schutz Scandinavia A/S

KONTAKT OS

Dr. Schutz Nordic
A.P. Møllers Allé 39A – Syd
2791 Dragør
Tlf.: +45 70 21 47 47
Telefontider mandag til fredag
Administration og bogholderi: 08:00 – 15:00
Drift: 07:00 – 15:00
Salg: 08:00 – 15:00

Administration

Brian Mortensen

Brian Mortensen

Adm. Direktør / CEO

brian@dr-schutz.dk
Mehmet Baysal

Mehmet Baysal

Accountant

bogholderi@dr-schutz.dk
Tlf nr: +45 31 40 73 76
Christina Jensen

Christina Jensen

Administrational Coordinator

christina@dr-schutz.dk
Tlf nr: +45 70 21 47 47
Sanne Søndergaard

Sanne Søndergaard

Office Assistant

sanne@dr-schutz.dk

Salgsafdeling

Lau Persson

Lau Persson

Nordic Sales Manager

lau@dr-schutz.dk
Tlf. nr: +45 40 40 22 16
Helle Høpfner

Helle Høpfner

Sales Coordinator

hh@dr-schutz.dk
Tlf. nr: +45 70 21 47 47
Pia Hornbech Christensen

Pia Hornbech Christensen

Sales Coordinator

pia.hornbech@dr-schutz.dk
Tlf nr: +45 26 18 50 95

Driftsafdeling

Factory Support

support@dr-schutz.dk
Tlf nr: +45 70 21 47 47
Maiken Svane Blaabjerg

Maiken Svane Blaabjerg

Sales- and Administration Coordinator

maiken@dr-schutz.dk
Tlf. nr: +45 70 21 47 47

Kontakt mig!

15 + 2 =

Kontakt os

Dr. Schutz Nordic 
A.P. Møllers Allé 39A – Syd
2791 Dragør
Tlf.: +45 7021 4747