Dr Schutz Scandinavia A/S

KONTAKT OS

Dr. Schutz Nordic
A.P. Møllers Allé 39A – Syd
2791 Dragør
Tlf.: +45 70 21 47 47

Telefontider mandag til fredag
Administration og bogholderi: 08:00 – 15:00
Drift: 07:00 – 15:00
Salg: 08:00 – 15:00

Administration

Brian Mortensen

Brian Mortensen

Adm. Direktør / CEO

brian@dr-schutz.dk
Mehmet Baysal

Mehmet Baysal

Accountant

bogholderi@dr-schutz.dk
Tlf nr: +45 31 40 73 76
Christina Jensen

Christina Jensen

Administrational Coordinator

christina@dr-schutz.dk
Tlf nr: +45 70 21 47 47
Celina Kjær Sjøstrøm

Celina Kjær Sjøstrøm

PA / Office Assistant

celina@dr-schutz.dk
Tlf. nr: +45 70 21 47 47

 

Sanne Søndergaard

Sanne Søndergaard

Office Assistant

sanne@dr-schutz.dk

Salgsafdeling

Lau Persson

Lau Persson

Nordic Sales Manager

lau@dr-schutz.dk
Tlf. nr: +45 40 40 22 16
Christian Heide

Christian Heide

Area Sales Manager

christian@dr-schutz.dk
Tlf nr: +45 53 68 09 90
Helle Høpfner

Helle Høpfner

Sales Coordinator

hh@dr-schutz.dk
Tlf. nr: +45 70 21 47 47

Driftsafdeling

Factory Support

support@dr-schutz.dk
Tlf nr: +45 70 21 47 47
Maiken Svane Blaabjerg

Maiken Svane Blaabjerg

Sales- and Administration Coordinator

maiken@dr-schutz.dk
Tlf. nr: +45 70 21 47 47

Kontakt mig!

11 + 6 =

Kontakt os

Dr. Schutz Nordic 
A.P. Møllers Allé 39A – Syd
2791 Dragør
Tlf.: +45 7021 4747